Húsipari mérleges

Fizikai állásajánlatok Kaposvár
2024. 08. 15.

A KOMETA 99 Zrt. több mint két évtizedes tapasztalattal rendelkező stabilan működő, biztos munkahelyet nyújtó húsipari vállalat, amely elkötelezett a prémium minőségű termékek előállítása iránt. Több, mint 1000 kollégánk dolgozik nap mint nap azon, hogy a legjobb ízű, egészséges termékeket juttathassuk el a családok asztalára. Az élelmiszeripar stabil iparág, a fogyasztók még a legnagyobb válság idején sem nélkülözik termékeinket. Folyamatban van nálunk egy több tízmilliárdos kapacitásbővítő beruházás, melynek segítségével meghatározó szereplők leszünk már nemcsak Magyarországon, hanem az európai húsiparban. Vállalatunk aktív szereplője a helyi közösségeknek, támogatva különböző társadalmi és sporteseményeket, jótékonysági kezdeményezéseket, ezzel hozzájárulva a közösségek életének jobbá tételéhez és erősítéséhez. Cégünk folyamatosan használja a technikai innovációkat, hogy minimalizálja környezeti lábnyomát és minél fenntarthatóbb módon működjön. Célunk, hogy a KOMETA világszerte egyet jelentsen a minőséggel és a megbízhatósággal.

Ha szeretnél egy folyamatosan fejlődő nagyvállalat tagja lenni, csatlakozz hozzánk húsipari mérleges pozícióba!

Ezek a feladatok várnak az új kollégánkra, aki Te is lehetsz:

  • A be és kitárolásra kerülő termékek, valamint húsrészek és egyéb alapanyagok mérlegelése, a mérési eredmények rögzítése SAP rendszerben
  • Mérlegeléshez kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek
  • A készítmények mennyiségi és minőségi átvétele, pontos kimérése, kiadása
  • A műveleti- és gépkezelési utasításokban meghatározott feladatok elvégzése, azok pontos betartása, különös tekintettel az önellenőrzés szempontjaira

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbi ismeretekkel/készségekkel:

  • Középfokú végzettség
  • Húsipari/élelmiszeripari/üzemi tapasztalat
  • Erős rendszerszemlélet
  • Precíz és hatékony munkavégzés
  • Megbízhatóság, büntetlen előélet
  • Önállóan és csapatban is hatékony munkavégzés
  • Több műszak vállalása

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • MS-Office ismeret

 Mindezt hol?

  • KOMETA kaposvári székhelyén

 Munkádért cserébe ezt nyújtjuk:

  • Meghatározó húsipari cég stabil nagyvállalati háttérrel, nemzetközi (de nem multinacionális) szemlélettel, biztos jövőképpel
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, képzések támogatása
  • Komplex folyamataink vannak, ami széleskörű és értékes tapasztalatszerzési lehetőséget biztosít
  • Pozitív, motiváló munkakörnyezet
  • Releváns tapasztalatodon és végzettségeden alapuló versenyképes juttatási csomagot kapsz: Prémium, 13.havi bér, SZÉP kártya juttatás, utazási költségtérítés, dolgozói kedvezmények, ajándékcsomagok, munkatárs ajánlási program, egészségügyi szűrőprogram, havi meleg étkezés 5.750 Ft-ért
  • Sport, kulturális rendezvények
  • Valódi ráhatásod lehet egy nagyvállalat folyamataira, hatékonyságára, a cég eredményességére

Tele vagyunk tervekkel és lehetőségekkel! Csatlakozz hozzánk, hogy EGYÜTT értéket teremthessünk!

Ha azt gondolod, hogy a fentiek alapján szívesen csatlakoznál csapatunkba, akkor jelentkezz email-ben, egy magyar nyelvű fényképes önéletrajz becsatolásával:

toborzas@kometa.hu

KOMETA 99 Zrt. HR iroda

7400, Kaposvár Pécsi utca 67-69.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Nálunk hosszútávú, biztos munkahelyet találsz!
  • Segítjük a beilleszkedésed, tapasztalt kollégáink lesznek segítségedre.
  • Több pozíció esetében is betanulási időszakkal kezdesz.
  • Lehetőséged van szakmailag fejlődni.
  • Gondolunk gyermekeidre is, ünnepek idején és a jó tanulmányi eredményt is díjazzuk!
  • Együttműködő partnereinknél, kométásként kedvezményt kapsz!
  • Elismerjük a teljesítményed:
  • Minden évben emelkedik a béred!
  • Jutalmak
  • Hűségpénz
  • 13. havi juttatás