Hentes és húskészítmény-készítő

Gyakorlati szakképzés Kaposvár
2024. 09. 23.

Hentes és húskészítmény-készítő – Duális képzés

Kezdd el a karriered hentes és húskészítmény-készítőként!

Duális képzés lehetőség diákoknak a Kometanál!

Kíváncsi vagy, hogyan készülnek a legfinomabb húskészítmények?

Érdekel a húsipar és szeretnéd a gyakorlatban elsajátítani a szakmát?

Jelentkezz a hentes és húskészítmény-készítő duális képzésünkre, és tanulj egy stabil, nemzetközileg elismert cégnél!

Amit kínálunk:

  • Gyakorlati képzés valós környezetben: Tanulj a legjobb szakemberektől, és szerezz értékes szakmai tapasztalatot egy működő húsipari üzemben!
  • Fizetett gyakorlat: Nálunk a tanulás közben is kereshetsz pénzt, hiszen duális képzésben részt vevő diákként fizetést is kapsz.
  • Versenyképes karrierlehetőség: A képzés után azonnal munkába állhatsz a Kometanál hiszen azonnal szakemberré válsz!
  • Modern munkakörnyezet: Korszerű technológiai eszközök és barátságos munkakörnyezet vár rád.

Miért válaszd a hentes és húskészítmény-készítő szakmát?

  • Praktikus tudás: Olyan szakmát tanulsz, amelynek minden részletét a gyakorlatban sajátíthatod el.
  • Biztos munkahely: A húsipar mindig is keresett szakmának számít, stabil munkalehetőséget biztosít. Az élelmiszeripar/húsipar stabil iparág, így biztonságos munkát biztosít, hiszen az evés alapvető szükséglete az emberiségnek.
  • Fejlődési lehetőség: Képzésed során nemcsak alapvető tudásra tehetsz szert, hanem további szakmai előrelépési lehetőségek is várnak rád!

Kik jelentkezhetnek?

  • Akik érdeklődnek a húsipar és a gyakorlati tanulás iránt.
  • Akik szeretnének egy kézzelfogható és jól fizető szakmát szerezni, és készek a kihívásokra.
  • Motivált fiatalok, akik szívesen dolgoznának egy csapat részeként.

Jelentkezz most, és legyél részese a Kometa sikerének!

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Nálunk hosszútávú, biztos munkahelyet találsz!
  • Segítjük a beilleszkedésed, tapasztalt kollégáink lesznek segítségedre.
  • Több pozíció esetében is betanulási időszakkal kezdesz.
  • Lehetőséged van szakmailag fejlődni.
  • Gondolunk gyermekeidre is, ünnepek idején és a jó tanulmányi eredményt is díjazzuk!
  • Együttműködő partnereinknél, kométásként kedvezményt kapsz!
  • Elismerjük a teljesítményed:
  • Minden évben emelkedik a béred!
  • Jutalmak
  • Hűségpénz
  • 13. havi juttatás