Gépmester

Fizikai állásajánlatok Kaposvár
2024. 06. 09.

A KOMETA 99 Zrt. az olasz családi hagyományokat és a magyar kollégák szaktudását ötvözve meghatározó szereplője a magyar húsiparnak. A Kemencés sülteknek, a Mindennap Finom termékcsaládnak és még sok más ízletes terméknek otthont adó vállalatunk termékeivel a világ 42 országában van jelen. Cégünk több, mint 1000 főt foglalkoztat.

A kiváló minőségű termékek gyártását folyamatos fejlődéssel biztosítja a cég.

Az üzem működésének biztosítására csapatunkba keressük leendő kollégánkat

Gépmester

munkakörben.

Fontos részese leszel a termelésnek, ezek a feladatok várnak Rád:

  • gépeink zavartalan működésének biztosítása és megelőző karbantartása
  • gépek beállítása, átállítása a különböző technológiai folyamatokra
  • termék-átállások előkészítése és végrehajtása
  • a gépsor üzemeltetése, stabil működésének felügyelete
  • a javítási és karbantartási feladatok ellátása a TMK közreműködésével

Te vagy az ideális jelölt, ha

  • rendelkezel műszaki beállítottsággal
  • tudod, hogy a több műszakos munkarend több pénzt is jelent
  • logikus gondolkodású, kitartó vagy.
  • jól tűröd a monotonitást.
  • fogékony vagy a komplex feladatok iránt.
  • jó a kommunikációs készséged és kitartó vagy
  • rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismerettel

Mindezt hol?

  •  Kometa kaposvári székhelyén

 Munkádért cserébe ezt nyújtjuk:

  • meghatározó húsipari cég stabil nagyvállalati háttere
  • szakmai fejlődési lehetőségek, releváns tapasztalatszerzés, képzések támogatás
  • rajtad is áll, hogy mennyit fogsz keresni: releváns tapasztalatodon és végzettségeden alapuló juttatási csomagot kapsz
  • valódi ráhatásod lehet egy nagyvállalat termelési folyamataira, hatékonyságára, a cég eredményességére

Ha azt gondolod, hogy a fentiek alapján szívesen dolgoznál velünk, akkor jelentkezz email-ben, egy magyar nyelvű fényképes önéletrajz becsatolásával:

  toborzas@kometa.hu

 Kometa 99 Zrt. HR iroda

           7400, Kaposvár Pécsi utca 67-69.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Nálunk hosszútávú, biztos munkahelyet találsz!
  • Segítjük a beilleszkedésed, tapasztalt kollégáink lesznek segítségedre.
  • Több pozíció esetében is betanulási időszakkal kezdesz.
  • Lehetőséged van szakmailag fejlődni.
  • Gondolunk gyermekeidre is, ünnepek idején és a jó tanulmányi eredményt is díjazzuk!
  • Együttműködő partnereinknél, kométásként kedvezményt kapsz!
  • Elismerjük a teljesítményed:
  • Minden évben emelkedik a béred!
  • Jutalmak
  • Hűségpénz
  • 13. havi juttatás